Bergstudio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
Przewóz 32
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 790 354 700
Strona www: https://bergstudio.p...
Profil FB: fb.com/bergstudiopl


Ocena: 0
Niektóre filmy reklamowe naprawdę robią wrażenie na widzach. Dobrze zrobiony film przyciąga wzrok i porywa wyobraźnię. Szczególnie popularnością cieszy się storytelling, czyli opowiadanie obrazem pewnej historii. Dlatego jest to technika stosowana szczególnie w branży reklamowej. Ten i inne sposoby na przyciągnięcie uwagi widza stosują filmowcy i twórcy spotów reklamowych.

Berg Studio powstało z myślą o produkcji szerokiej gamy materiałów, w tym filmów reklamowych i spotów reklamowych. Studio zyskało już wielu stałych klientów, którzy z przyjemnością polecają usługi firmy. Agencję tworzy grupa pasjonatów, którzy o aparatach fotograficznych wiedzą wszystko. Dzięki dostępnemu sprzętowi do filmowania wysokiej jakości wszystkie kręcone materiały są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.

Pracownicy studia są zawsze gotowi na nowe projekty i szukają ciekawych rozwiązań. Podstawowymi elementami oferty studia jest wideo eventowe, reklamowe i korporacyjne. Doświadczenie i pasja sprawiają, że każdy materiał wyprodukowany przez Bergstudio jest w pełni oryginalnym i przemyślanym dziełem, które przykuwa uwagę wszystkich, którzy je oglądają. Każdy etap procesu, od samych zdjęć po obróbkę techniczną i montaż, jest realizowany w sposób profesjonalny i sumienny.

Bergstudio przywiązuje dużą wagę do zapewnienia swoim klientom wysokiej jakości usług. Z tego powodu zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów i uważnie śledzimy wskazówki i opinie naszych klientów. Celem jest zawsze to, aby klient był zadowolony z produktu końcowego, czyli z zamówionego filmu. Ważna jest również atmosfera, w której współpracujemy. W Bergstudio nasi pracownicy zawsze rozmawiają otwarcie i przekazują sobie, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Warto współpracować z profesjonalistami.
Wyświetleń: 100932
Komentarze