PrintarGift
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-315 Kraków
Radzikowskiego 100J/51
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 530 295 188
Strona www: https://printargift....


Ocena: 0

Podarunki z naniesionym logo firmy wydają się skuteczną opcją poprawienia rozpoznawalności dla spółki. PrintarGift ma wiedzę potrzebną, by twierdzić, że ich rozdawanie to przynoszące wiele korzyści działanie, dlatego oferuje wyróżniające się produkty reklamowe. Jako plus może zostać uznana znaczna liczba wzorów i projektów kubków, notesów, nie tylko akcesoriów biurowych, ale i bluz. Klienci zauważają olbrzymi wybór gadżetów i łatwość odnalezienia tego idealnego. Także wyjątkowe pomysły klientów mogą zostać przemyślane i wykonane.

PrintarGift prowadzi współpracę z agencją IMAGINE DESIGN GROUP, dlatego może zaproponować klientom o wiele więcej — przykładowo projektowanie kalendarzy firmowych i opakowania tworzone według indywidualnych ustaleń. Oznacza to, że realizuje również znaczące i skomplikowane kampanie marketingowe. Bardzo często wybierane przedmioty to katalogi firmowe szyte lub klejone, kalendarze reklamowe, a także pocztówki w składanym etui. Są one tworzone starannie.

PrintarGift ma w ofercie oznaczone logotypem akcesoria dla majsterkowicza, podarunki elektroniczne. Tworzywa, z których wyprodukowano mogą być przyjazne środowisku — klient może wybrać drewniane oraz papierowe. Zaletą, jaka wyróżnia akcesoria promocyjne PrintarGift, jest gratisowa wizualizacja artykułu po naniesieniu zdobienia. To gwarantuje bezpieczeństwo, że gotowy przedmiot okaże się w zgodzie z wymaganiami klienta. Sposoby nanoszenia logo to np. tampodruk, transfer, haft komputerowy oraz sublimacja. Dobiera się je do typu gadżetu.

Pracownicy PrintarGift świetnie odnajdują się w kilku działach zdobień, dzięki czemu potrafią realizować swoje części projektu ze świetnym efektem. Trudnią się oni grafiką komputerową, DTP, tworzeniem kalendarzy firmowych biuwarów.

Rolą PrintarGift jest nie tylko sprzedaż gadżetów z logo firmy, ale również pomaganie w decyzji o wyborze konkretnego produktu. Kapitał przeznaczony na promocję w niektórych instytucjach jest progiem ograniczającym, ale przy umiejętnym doborze prezentu dla klientów można osiągnąć niemały sukces wizerunkowy. Skontaktuj się z PrintarGift, opowiedz o swojej firmie i potrzebach związanych z marketingiem.

Wyświetleń: 87792
Komentarze