Gabinet Stomatologiczny STANMED
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-348 Kraków
ul. Chmieleniec 19/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 656 34 33
Telefon komórkowy: 79 656 34 33
Strona www: https://gamadent.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Gamadent to klinika stomatologiczna, która została założona aby dbać o zdrowie i piękno swoich Klientów. Ma swoje gabinety w Myślenicach i Krakowie. Dbanie o prawidłowy stan zębów ma duże znaczenie dla całego organizmu. Próchnica to nie tylko objawy jamy ustnej, ale również mają wpływ innych narządów. Gamadent przeprowadza wizyty dentystyczne z Narodowego Funduszu Zdrowia lub pieniędzy pacjenta. Trzeba być świadomym, że nie każdą usługę jest możliwe zrealizować za pieniądze z funduszu.

Prezencja mówi dużo o naszej osoby, szczególnie piękny uśmiech. W związku z tym w klinice Gamadent jest kładziony nacisk na zwiększenie atrakcyjności uzębienia Pacjentów. Stomatologia estetyczna to tak samo leczenie jak i szereg mniej interwencyjnych zabiegów, których rezultatem ma być olśniewający uśmiech Klientów. Poza zabiegami w zakresie stomatologii estetycznej Klinika Gamadent sugeruje wybielanie zębów regularną, wykonywaną co sześć miesięcy higienizację zębów.

Implanty dentystyczne to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie zastępujące brakujące zęby. Jest to jedyne trwałe rozwiązanie na utratę zębów, które pozwala żuć, mówić i uśmiechać się z pewnością. W przeciwieństwie do protez lub mostów dentystycznych implanty dentystyczne przyczepiają się do kości szczęki, co pozwala zachować naturalny zgryz. Dzięki implantowi dentystycznemu otrzymujesz naturalnie wyglądający (także dający pozytywne odczucia w dotyku) i funkcjonujący jak prawdziwy ząb. Implanty są wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na zużycie podczas żucia. Dodatkową korzyścią jest to, że nie kolidują z innymi zabiegami stomatologicznymi.

Ból zęba może być bardzo mocny i wyniszczający. Leczenie kanałowe jest najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się wszelkiego rodzaju infekcji zębów i zwykle zajmuje mniej niż godzinę. Jest to również znacznie tańsza opcja niż inne zabiegi, takie jak korony dentystyczne lub licówki. Należy pamiętać, że nigdy nie należy ignorować bólu zębów; leczenie kanałowe to prosta procedura, która usunie infekcję i uchroni ząb przed dalszym uszkodzeniem.  Po zabiegu Twój dyskomfort będzie minimalny i będziesz mógł znów cieszyć się ulubionymi potrawami. Skontaktuj się z Gamadent i umów się na wizytę.

Wyświetleń: 73393
Komentarze