Gabinet Psychoterapii Terapia dla Ciebie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-020 Kraków
ul. Wójtowska 9/7
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 790 79 88 99
Strona www: https://www.terapiad...


Ocena: 0
W gabinecie psychoterapii Terapia dla Ciebie przy ulicy Wójtowskiej 9/7 w Krakowie zespół doświadczonych i wykwalifikowanych terapeutów oferuje profesjonalne wsparcie osobom w każdym wieku. Oferta skierowana jest przede wszystkim do ludzi, którzy chcą głębiej i lepiej zrozumieć siebie i wszystkich tych, którzy szukają możliwości bycia sobą. W gabinecie psychoterapii znajdą akceptację i szansę na rozwikłanie swoich problemów poprzez uświadomienie sobie ich przyczyny. Osoby, które nie są w stanie poradzić sobie same z powodu różnych trudności, traumy lub dużego stresu również powinny skorzystać z pomocy specjalisty.

Terapia dla Ciebie oferuje pomoc osobom w kryzysowych sytuacjach i zapewnia wysoko wyspecjalizowane wsparcie w zakresie leczenia wielu zaburzeń lękowych, depresyjnych, zaburzeń osobowości i psychosomatycznych. Na stronie internetowej (terapiadlaciebie.pl) znajduje się bardzo szeroka oferta z zakresu psychoterapii, psychologii i psychodiagnozy, a na wizyty można umawiać się poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Słuchając i poznając historię każdego pacjenta oraz przyjmując indywidualne podejście, można wdrożyć odpowiednie leczenie i odnieść sukces. Objawów zaburzeń psychicznych nie warto bagatelizować, podobnie jak w przypadku trudnego przeżywania rozstania, rozwodu, śmierci bliskiej osoby, warto udać się po pomoc. Każda osoba przeżywa problemy w inny sposób, dlatego nie warto się obwiniać i patrzeć na siebie ze złymi emocjami. Korzystanie z pomocy psychoterapeuty jest normalne i potrzebne.

W gabinecie Terapia dla Ciebie dostępna jest tzw. psychoterapia psychodynamiczna, która pomaga zbudować bardzo bliską więź między pacjentem a specjalistą. Jest to nic innego jak dynamiczna relacja oparta na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Z tego powodu jest ona również znana jako “podążanie". Osoby z problemami psychologicznymi mogą rozmawiać z terapeutą o wszystkich swoich lękach, marzeniach, frustracjach, impulsach i fantazjach, twarzą w twarz i bez strachu. To nie jest zwykła rozmowa - pacjent nie musi bać się oceny swoich zachowań, krytyki i ironii. Terapeuta podczas trwania sesji staje się dobrym przyjacielem, kimś bardzo bliskim, komu na pewno można zaufać i kto będzie analizował zdobyte podczas rozmowy informacje. Jednak to pacjent sam ma dość do pewnych wniosków, co da mu poczucie sprawczości. Psychoterapia psychodynamiczna oferuje dużą swobodę, brak presji i w większości przypadków specjalistom udaje się przywrócić zdrowie psychiczne, które jest niezwykle ważne dla dobrych relacji z rodziną i przyszłego życia z uśmiechem.
Wyświetleń: 322
Komentarze