Luminis
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-426 Kraków
ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 11
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 12 341 73 09
E-mail: biuro@luminis.pl
Strona www: https://luminis.pl/


Ocena: 0

Oświetlenie jest integralną częścią wystroju pomieszczenia. Więc kiedy dekorujesz swój dom lub biuro, powinieneś zawsze myśleć o tym, jakie lampy kupić, aby mieć pewność, że wszystko do siebie pasuje. Jeśli chcesz kupić naprawdę wyjątkowe i nowoczesne oświetlenie, sklep internetowy Luminis jest miejscem, do którego powinieneś się udać.

Sklep istnieje ponad 10 lat na polskim rynku. Jego asortyment jest starannie rozwijany i poszerzany o nowe produkty. Wiele z nich jest wykonanych przez znanych europejskich projektantów i producentów. To sprawia, że sklep Luminis jest jednym z niewielu miejsc w Krakowie, gdzie można kupić oryginalne włoskie lampy. W katalogu produktów Luminis znajdują się również produkty z fabryk oświetlenia w Polsce oraz w Hiszpanii i Niemczech. Tak szeroki wybór gwarantuje zadowolenie wszystkich klientów, którzy poszukują nowoczesnego designu lamp Luminis.

Produkty w sklepie Luminis są przeznaczone nie tylko do użytku w budynkach prywatnych. Są one wykorzystywane do dekoracji szerokiej gamy obiektów komercyjnych, w tym hoteli, restauracji i biur. Dzięki swojej szerokiej gamie, oświetlenie Luminis można dopasować do każdego stylu. Pomaga to zatem w znalezieniu odpowiedniego produktu. Lampy mogą pełnić wiele funkcji - podkreślać wystrój pomieszczenia, akcentować ciekawą fakturę ścian lub skupiać uwagę na wystawie sklepowej. Warto wykorzystać światło do wyróżnienia obrazów, elementów ozdobnych lub po prostu stworzyć niepowtarzalny klimat.

Sklep Luminis poważnie traktuje każdego klienta i stara się zapewnić mu jak najlepszą obsługę. Dlatego też wszystkie zamówienia realizowane są bardzo szybko. Jeśli kupujący mają jakiekolwiek pytania, bardzo łatwo mogą skontaktować się ze sklepem. Pracownicy sklepu nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania klientów, ale również pomogą wybrać odpowiednie produkty do zakupu. Dlatego sklep Luminis to najlepsze miejsce na zakup oświetlenia do domu lub biura.

Wyświetleń: 363
Komentarze