K&K School of English
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-982 Kraków
al. Jana Pawła II 178
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 644 78 27
Telefon komórkowy: 501 463 724
Strona www: https://www.kandk.ed...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

W dzisiejszym świecie szczególnie podkreśla się konieczność ciągłego inwestowania w swoje zdolności. Jest to niewątpliwie dobry trend, który sprawia, że wiele osób w średnim wieku podejmuje decyzję, aby spróbować czegoś nowego. Może być to nauka gry na instrumencie, ale także i nauka nowego języka obcego. Znajomość języków jest bowiem bardzo cenioną umiejętnością, która niewątpliwie przyda się w życiu każdej osoby.

Z myślą o tym powstała szkoła języka angielskiego K&K. Jak sama nazwa wskazuje, szkoła ta oferuje przede wszystkim kursy z języka angielskiego. Język ten jest powszechnie używany na świecie i jeżeli ktokolwiek zmaga się z jego zrozumieniem, to na pewno powinien jak najszybciej opanować go w stopniu co najmniej komunikatywnym. Szkoła językowa, taka jak K&K School of English, ma na tyle sprecyzowany program zajęć, że można mieć pewność, że są one prowadzone na wyższym poziomie niż, na przykład, szkoła językowa posiadająca w swojej ofercie możliwość nauki pięciu różnych języków obcych.

K&K School of English powstała już w 1991 roku. Oznacza to, że utrzymuje się w swojej niezwykle wymagającej branży już od ponad dwudziestu lat. Jest to szczególnie imponujące, biorąc pod uwagę ogrom konkurencji, jeżeli chodzi o szkoły językowe. Zwłaszcza, że K&K School of English to szkoła językowa z Krakowa. W mieście o takich rozmiarach bez problemu można znaleźć dziesiątki podobnych placówek edukacyjnych. Prestiż K&K oraz jej doskonałe recenzje sprawiają jednak, że w szkole tej na pewno nikt nie może narzekać na brak chętnych do tego, aby rozpocząć swoją naukę.

Szkoła językowa K&K posiada szeroki wachlarz kursów do wyboru, każdy z nich zaplanowany według innego schematu. Kursy te są oczywiście podzielone ze względu na stopień zaawansowania uczestników, ale także ze względu na to, jaką formę nauki preferują. Dla przykładu można podać to, że wiele kursów zakłada pomoc native speakera. W K&K School of English każdy znajdzie jednak kurs, który przypadnie mu do gustu. Jest to szkoła językowa warta swojej dobrej opinii.

Wyświetleń: 284
Komentarze