Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby pomagać przedsiębiorcom w zminimalizowaniu ilości pieniędzy płaconych za energię elektryczną. Samodzielna grupa obeznanych w temacie konsultantów, pomaga w podpisaniu najrozsądniejszej pod względem kosztów umowy. Dążeniem IRE stało się to, aby przedsiębiorstwa były w stanie uniknąć dużych nadpłat. Wyjątkowo doceniane jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora ze zwykłym działaniem firmy. Instytut stale się rozwija i dąży do wywalczenia sporego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz osiągnięcia miana jednostki badawczo rozwojowej.

Specjaliści w zakresie doradztwa energetycznego pomagają dobrać optymalną instalację solarną, która umożliwi samodzielne generowanie energii elektrycznej przez przedsiębiorstwo, co pozwoli obniżyć koszty opłat za energię. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się również ustalaniem najbardziej korzystnej opcji cenowej i poszukiwaniem nieścisłości w obecnych taryfach klienta.

W kwestii wyboru innego dostawcy gazu ziemnego również ważne jest rozeznanie w ofertach. Pomoc konsultanta energetycznego może być sporym ułatwieniem, szczególnie dla zarządców firm nieposiadających kompetencji w tym zakresie. Oszczędzone pieniądze w przypadku wyboru innego dystrybutora gazu mogą być zaskakująco duże.

Optymalizacja ceny gazu nie jest taka łatwa, jak w przypadku energii elektrycznej. Tutaj - ulegają zmianie czynniki, które trzeba brać pod uwagę. Wymagana ciągłość dostaw i złożoność warunków umowy, nie utrudnia jednak pracownikom IRE podołać takiemu wyzwaniu.

Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych firm - co pozwala płacić sporo mniej za ogrzewanie i inne media. Zebranie w całość wielu dostępnych taryf, w wyraźny sposób ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Umożliwia to bycie skrupulatnie liczącym wydatki i świadomym konsumentem.

To normalne, że olbrzymie przedsiębiorstwa zużywają dużo prądu i niemało na to wydają - w skali półrocza robi się z tego pokaźna kwota. Wybór dobrej taryfy dobranej do indywidualnych wymagań może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie ma przedsiębiorstwo - zatrzymać spore kwoty.

Niewiele osób wie, że firma, która sprzedaje energię elektryczną, zależy od tego, gdzie się mieszka. Oznacza to, że tak, jak o operatorze telefonii, tak da się zdecydować, od jakiego dostawcy mamy „elektryczność” w gniazdku.

Instytut Rozwoju Energii to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru nowej taryfy energetycznej dla różnej wielkości firm. Bezpłatna analiza i aktywna pomoc we wdrożeniu bardziej rozsądnych rozwiązań - to tylko kilka powodów, za które chwalony jest Instytut. Niejedno przedsiębiorstwo może sporo zaoszczędzić!


Wyświetleń: 1962
Komentarze