Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
Telefon komórkowy: 696 720 814
Strona www: http://www.tktransla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Tłumaczenia pisemne, czyli dotyczące różnego rodzaju dokumentów, umów, aktów, a także zwykłych artykułów lub stron internetowych, należą do zleceń, jakie najczęściej realizujemy. Posiadamy wiele różnych specjalizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować Państwu szybkie przeprowadzenie zlecenia. Grono dotychczasowych, stałych klientów zaświadcza o wysokiej jakości, jaką posiadają nasze tłumaczenia pisemne. Rzeszów i jego okolice to obszar, na którym skupiamy nasze działania. Realizujemy zlecenia również w sposób zdalny.

Jakich tłumaczeń pisemnych się podejmujemy?

Wiemy, że doskonała znajomość obcego języka nie jest wystarczająca, by wiernie przetłumaczyć oryginał. Potrzebna jest również wiedza odnośnie danej dziedziny oraz sprawne operowanie słownictwem, jakie jest z nią związane. Dlatego każdy nasz tłumacz posiada specjalizację, zgodną z jego zainteresowaniami lub wykształceniem. W ten sposób możemy Państwu zaoferować wysoki poziom tłumaczeń z każdej dziedziny – finansów, ekonomii, nauki, techniki, a także marketingu, IT czy energetyki i wielu innych. Podejmujemy się wymagających tłumaczeń prawniczych i medycznych. W razie potrzeby oferujemy usługi jednego z naszych tłumaczy przysięgłych.

Szybkie działanie i dobra cena

Dobre przygotowanie, nowoczesne narzędzia i zgrany zespół tłumaczy – te czynniki sprawiają, że pracujemy ekspresowo. Miesięcznie tłumaczymy ponad 1000 stron różnych tekstów. Szybkie tempo nie oznacza powierzchownego działania – każdy dokument jest poddawany korekcie, najczęściej ze strony native speakera lub doświadczonego tłumacza. Ewentualne poprawki w tekście i szybkie tempo działania są gratisowe. Posiadamy również atrakcyjną ofertę, ponieważ rozliczamy się w oparciu o stronę wynoszącą aż 1800 znaków ze spacją.

Szukasz tłumacza, któremu możesz zaufać?

Jeśli zależy Państwu na szybkości, dobrej cenie i rzetelności tłumaczenia, to zachęcamy do zadawania na pytań już teraz. Poprzez formularz, e-mail czy telefon – na każdy z tych sposobów będzie nam miło podjąć pracę dla Państwa.

Wyświetleń: 301
Komentarze