Agencja Reklamowa Totalna Reklama
Informacje
Lokalizacja
Mazowieckie
05-082 Stare Babice
ul. Osiedlowa 90
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 505 439 624
Telefon komórkowy: 882 921 041
E-mail: biuro@totalnareklama.pl
Strona www: https://totalnarekla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Totalna Reklama - nazwa tej agencji odzwierciedla przede wszystkim szeroki zakres usług, wskazywać może również na zasięg, jaki można zbudować przy pomocy takich form reklamowych, jakie ona oferuje. Przede wszystkim agencja stawia na reklamę samochodową i promuje jej wykorzystanie na różnego typu pojazdach jako wyjątkowo skuteczny przekaz marketingowy. Dzięki zamieszczeniu logo, nazwy firmy czy skrótowej oferty na karoserii samochodu, który często przemieszcza się o wiele kilometrów, do miejsc, w których można spotkać potencjalnych odbiorców oferty, możemy bardzo rozszerzyć znajomość marki w krótkim czasie. W samochodzie można okleić zarówno karoserię, jak i szyby. Reklama może znajdować się z boku albo z tyłu. Auto może być też oklejone w całości albo zawierać jedynie subtelny przekaz reklamowy. Wszystko do ustalenia z klientem, a ostateczny projekt zależy od jego wyobrażenia, potrzeb oraz możliwości finansowych. Cennik oklejania samochodów znajduje się na stronie internetowej agencji, dlatego przed umówieniem się na spotkanie lub przed zamówieniem usługi można na spokojnie sprawdzić, jak wpisuje się on w nasz budżet. Oczywiście szczegóły należy zawsze omówić z przedstawicielem agencji, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz zaproponuje konkretny projekt.

Na stronie internetowej Totalnej Reklamy można znaleźć także portfolio pełne zdjęć z dotychczasowych realizacji. Oczywiście trudno zobaczyć na zdjęciu efekt taki jak w rzeczywistości, niemniej dla tych, którzy nie mają jeszcze wyobrażenia, jak może wyglądać reklama na samochodzie, daje to pewien ogląd i może zainspirować. Dla dociekliwych na stronie zamieszczono również najczęściej zadawane pytania przez klientów - można odnaleźć wśród nich własne i rozwiać wątpliwości. W razie dodatkowych pytań można oczywiście skontaktować się z agencją telefonicznie, mailowo lub odwiedzić jej siedzibę w podwarszawskich Starych Babicach.

Inną ofertą Totalnej Reklamy, o której warto wspomnieć, ponieważ jest często wykorzystywana przez właścicieli małych i dużych przedsiębiorstw, jest oklejanie szyb i witryn. Taka forma reklamy sprawdza się zarówno dla sklepów, jak i punktów usługowych czy innych firm, które chcą być widoczne już z ulicy. Jeśli twoja firma ma siedzibę w kamienicy, pokaż się przechodniom poprzez zamieszczenie logo w oknie swojego lokalu. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych klientek do swojego salonu kosmetycznego, nie wahaj się przyozdobić jego szyb skuteczną reklamą. Specjaliści z Totalnej Reklamy podpowiedzą, jak to zrobić, by uzyskać taki efekt, na jakim ci zależy.

Wyświetleń: 453
Komentarze