Martdom
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 660 905 085
Strona www: https://martdom.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Firma MartDom ze Słomnik oferuje materiały do wykończenia wnętrz i potwierdza wysoką jakość swoich usług licznymi certyfikatami i pochwałami od swoich klientów. W sieci można z łatwością znaleźć pozytywne opinie od osób, które już z powodzeniem współpracowały z tą firmą. Czym zajmuje się MartDom i dlaczego warto skorzystać z ich oferty?

Co oferuje MartDom?

OKNA - od najlepszych producentów. MartDom oferuje swoim klientom najpopularniejsze obecnie okna aluminiowe i PCV. Należą do nich okna o doskonałej izolacji termicznej i akustycznej oraz okna o wysokich parametrach bezpieczeństwa. Nadają się do domów, mieszkań, biur i innych instalacji o cechach technicznych i wytrzymałościowych.

PODŁOGI - panele podłogowe znanych marek oraz deska barlinecka - w szerokiej gamie kolorystycznej. Mart Dom oferuje nie tylko meble do domów i mieszkań w typowym budżecie, ale także produkty o wyrafinowanym guście trwałości i przyjazności dla środowiska. Możesz mieć pewność, że podłoga, którą kupisz w Mart Dom będzie trwała i wygodna.

BRAMY GARAŻOWE - To kolejny element oferty MartDom. Perfekcyjny pomiar i dopasowanie kolorystyczne do budynku - klient nie musi martwić się o samodzielny montaż bram, gdy może liczyć na wsparcie profesjonalnych montażystów. Firma oferuje szeroką gamę bram z różnymi systemami napędowymi, które są zawsze bezpieczne i wygodne w obsłudze oraz mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

DRZWI - drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w różnych rozmiarach i kolorach, pasujące do domów i mieszkań urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki bogatej ofercie MartDom z pewnością klienci znajdą drzwi odpowiednie do swoich potrzeb, a doświadczeni doradcy pomogą wybrać te najbardziej odpowiednie: produkty zakupione w MartDom to także gwarancja wieloletniej trwałości.

Wyświetleń: 347
Komentarze