Boss Computers
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-011 Kraków
Wrocławska 37A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 661-38-00
E-mail: boss@boss.net.pl
Strona www: https://boss.net.pl/...


Ocena: 0

Boss Computers z siedzibą w Krakowie zajmuje się dostarczaniem firmom oprogramowania, które ułatwia im pracę. W czasach, gdy prawie każde działanie może być zoptymalizowane, rozliczanie faktur papierowych i obliczanie wynagrodzeń pracowników na prostych arkuszach danych wydaje się archaiczne. Boss Computers dostarcza oprogramowanie, które robi to szybko, oszczędzając czas Twój i Twojego zespołu.

Programy Comarch takie jak Optima czy ERP są znane i cenione przez pracodawców. Rozwiązania te są wdrażane i w krótkim czasie po ich wprowadzeniu widać pierwsze efekty. Firma staje się bardziej uporządkowana i nowoczesna, a pracownicy mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Baza danych pomoże utrzymać porządek w dokumentach firmy, ułatwi wystawianie faktur i dokumentów oraz wiele innych.

Oprócz oprogramowania dla przedsiębiorstw Boss Computers oferuje również przenośne terminale płatnicze oraz szereg rozwiązań ułatwiających codzienne zadania. Obejmują one cyfrowe odczyty wodomierzy oraz oprogramowanie do zbierania danych i publikowania ich na Portalu Klienta IBOK.

IBOK, czyli Internetowe Centrum Obsługi Klienta jest ważne dla przedsiębiorstw wodociągowych i wodno-kanalizacyjnych. Osoba odpowiedzialna za sprawdzanie licznika nie musi osobiście odwiedzać każdego mieszkania. Dzięki urządzeniu z bezprzewodową nakładką może odczytywać liczby z licznika. Numer ten jest następnie przesyłany do bazy danych, do której klient ma dostęp na własne konto. Dzięki temu w każdej chwili może sprawdzić rzeczywiste zużycie wody w swoim miejscu zamieszkania.

Z systemu korzystają biura rachunkowe, sklepy, restauracje, wodociągi i firmy usługowe. Zwiększona efektywność działań przynosi wymierne efekty: rozwój firmy, modernizację organizacji oraz zmianę opinii klientów o firmie. Warto skontaktować się z firmą lub firmą Boss Computers i zapytać o rozwiązania dostosowane do potrzeb danej firmy.

Wyświetleń: 289
Komentarze