Salfeme
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 730 343 707
E-mail: biuro@salfeme.pl
Strona www: https://salfeme.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Wiele kobiet poszukuje kosmetyków, które odpowiadałyby ich potrzebom, jako świadomych konsumentek. Założycielki marki Salfeme postanowiły odpowiedzieć na dynamicznie rozwijający się rynek i rosnące zapotrzebowanie na naturalne, i jednocześnie skuteczne szampony, kremy i odżywki do włosów. Ostatnio również w sprzedaży znalazła się linia kosmetyków do skóry z niedoskonałościami. Cera z trądzikiem z pewnością polubi delikatną i efektywną pielęgnację.

Salfeme to marka rodzinna, której celem jest połączenie wiedzy i doświadczenia założycielek (właścicielki od wielu lat zajmują się produkcją kontraktową kosmetyków) z korzyściami płynącymi z natury. Przepisy na kremy, sera, szampony inne produkty są tworzone z dostępnych lokalnie składników, z uwzględnieniem wysokiej jakości ekstraktów pozyskiwanych z owoców i roślin. Mają one udowodnione działanie, więc są skuteczne i zapewniają określone działanie kosmetykom.

Dzięki własnym laboratoriom, doświadczonym w produkcji kosmetyków pracownikom oraz wiedzy właścicielek, firma Salfeme śledzi każdy etap procesu powstawania produktu. Rozwiązanie to gwarantuje również przejrzystość wszystkich działań, które mają miejsce przy wytwarzaniu kosmetyków. Zdrowie i bezpieczeństwo ludzi, którzy używają produktów firmy, jest największą wartością dla właścicielek marki. Grupą docelową firmy Salfeme są kobiety w wieku od 30 do 70 lat, które wybierają kosmetyki naturalne. "Ponadczasowe produkty, ponadczasowe piękno" Salfeme sprzeciwia się tworzeniu kosmetyków, które są tylko modne. Ważny jest efekt, jaki ze sobą niosą dla skóry. Produkty opierają się na formułach i składnikach, których działanie zostało udowodnione.

Produkty Salfeme są również dostępne w sklepie internetowym. Intuicyjna i przyjemna nawigacja sprawia, że wybór odpowiedniego produktu staje się przyjemnością. Kolorystyka strony jest łagodna i kojąca, co sprawia, że już samo oglądanie kosmetyków jest relaksujące. Firma sprzeciwia się kupowaniu produktów na podstawie emocji. Chce, aby klientki podejmowały świadome decyzje na bazie wiedzy na temat składu produktu i wartości, które są dla nich ważne jako konsumentek.
Wyświetleń: 243
Komentarze