Salvena - Produkcja kontraktowa kosmetyków
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 256 10 52
Strona www: https://salvena.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Firma Salvena jest producentem kosmetyków produkującym suplementy diety na zamówienie. Nie boi się wyzwań, a także produkuje produkty do pielęgnacji z naturalnymi substancjami zawartymi w roślinach. Salvena to firma zajmująca się produkcją kontraktowa. Możesz jej zlecić stworzenie marki produktów według określonych wytycznych. Salvena stworzyła dla klientów wiele nowoczesnych linii kosmetyków, dla których inspiracją były najnowsze trendy urodowe.

Salvena pomoże spełnić Twoje marzenia, tworząc idealną markę dla Twojej firmy. Będzie pracować z Tobą krok po kroku przez proces projektowania i rozwijania Twojej nowej marki od podstaw!

Nowa linia kosmetyków jest efektem wysiłków zespołu, aby wprowadzać innowacje i tworzyć coś nowego. Zespół pracuje nad nowymi projektami od ponad 10 lat i jest zadowolony z rezultatu. Firma rozwija się, zdobywa certyfikaty, które świadczą o jakości jej pracy.

Salvena to producent kosmetyków, który kładzie duży nacisk na innowacyjność. Ich pracownicy to ci, którzy sugerują, inspirują lub prezentują dostępne możliwości. Pracownicy Salveny to osoby, które generują pomysły na nowe produkty i nowe sposoby ich wprowadzania na rynek.

Salvena często wykorzystuje ekstrakty roślinne do tworzenia swoich naturalnych kosmetyków. Tego typu produkty są coraz częściej wybierane przez konsumentki. Między innymi dlatego tak prężnie funkcjonuje zakład ich produkcji w podkrakowskiej Skawinie. Jest on wykorzystywany nie tylko do produkcji kosmetyków firmy, ale także do badań i rozwoju nowych produktów. Od samego pomysłu do gotowego produktu - tak tworzy kosmetyki na zlecenie Salvena.

Oferta skierowana jest w szczególności do firm oraz osób, które m.in. chcą skorzystać z tej wyjątkowej szansy na stworzenie swojej własnej marki produktów: kosmetyków do pielęgnacji lub suplementów diety.

Wraz z rosnącą popularnością branży kosmetycznej, ważne jest, aby firmy promowały swoje produkty w kreatywny sposób. Według Salveny kosmetyki to nie tylko produkty o określonym działaniu, ale także piękny zapach i przyjemna konsystencja. Dlatego uważa, że kosmetyki należy reklamować jako formę luksusu, a nie tylko produkt.
Wyświetleń: 217
Komentarze