GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to punkt naprawy urządzeń mobilnych oraz notebooków. To lokalizacja, gdzie można udać w przypadku niedziałającego smartfonu. Również iPady można z powodzeniem naprawić w Go Repair. Pomoc punktu może okazać się w sytuacji nieprawidłowego włączania się urządzenia. Serwisanci firmy okażą wsparcie gdy wystąpią problemy z baterią - najczęstszym powodem serwisu laptopów.

Pomocna strona internetowa

Serwis Go Repair ma na tematycznym blogu firmowym bardzo dużo ciekawych artykułów. Dostarczają one wartościowe dla posiadaczy urządzeń porady dotyczące użytkowania telefonów i problemów, które często w nich mają miejsce. Można dowiedzieć się jak dezynfekować smartfon z bakterii, jakie nieustannie się na jego powierzchni zbierają.

Doświadczeni pracownicy

Go Repair trudni się naprawą smartfonów i laptopów znanych producentów takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo i Apple. Specjaliści mają do czynienia z tymi urządzeniami od pewnego czasu - mają więc duże praktyczne doświadczenie w tym zakresie. Poza tym, w dalszym ciągu rozwijają znajomość nowinek, rynek smartfonów przecież nieustannie się zmienia i zapełnia. Niedawno wypuszczone na rynek modele są przez pracowników Go Repair również opanowane.

Naprawa telefonu bez wychodzenia z domu

Skorzystanie z usług Go Repair daje możliwość, by mieć status naprawy bez przerwy aktualizowane. Danie swojego telefonu do przeglądu może odbyć się bez wychodzenia z domu i wygodnie - należy zaznaczyć taką zakładkę, zapakować dobrze urządzenie i dać pracownikowi firmy kurierskiej. Trzeba być świadomym, że serwis przed zwrotem już działającego tabletu zawsze je sprawdza. Zapewnia to większy spokój i daje gwarancję, że naprawa się zakończyła pomyślnie. Warto skontaktować się z firmą poprzez dane kontaktowe, które znajdują się na stronie internetowej serwisu.

Wyświetleń: 806
Komentarze