Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422 - 12...
Telefon komórkowy: 690-583-779
Strona www: http://www.prywatna-...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie to placówka edukacyjna, która nie tylko daje solidną wiedzę, ale także dba o umiejętności społeczne potrzebne w późniejszym życiu. Dobrą szkołę można poznać po tym, że nie tylko uczy, ale i wychowuje. Zapewnia to, że dzieci rozwijają i pielęgnują zachowania, których nauczyły się w domu.

Każde dziecko traktowane jest indywidualnie i choć istnieją stopnie, uczniowie nie są ze sobą porównywani, lecz oceniani według ich indywidualnych możliwości. Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie zdobywają wiedzę w przyjazny sposób, pod okiem doświadczonych nauczycieli. Standardy są wysokie, a wiedza uczniów jest regularnie sprawdzana. Oceniane są postępy w nauce każdego z uczniów.

Szkoła jest zarówno miejscem nauki, jak i miejscem, w którym uczniowie czują się bezpiecznie i pewnie. Zapewniają to nauczyciele i dyrekcja szkoły. Jeśli porozmawiasz z nimi o swoich problemach, wysłuchają Cię. W razie potrzeby każdemu dziecku przydzielany jest również psycholog szkolny. Uczniowie uczą się, jak radzić sobie w grupach i rozwijają umiejętności społeczne, takie jak tolerancja, empatia i zrozumienie dla innych. Nikt nie czuje się wykluczony, a różnorodność jest szanowana.

Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów w drugiej klasie liceum, w których osiągają bardzo wysokie wyniki. Przekazywanie wiedzy odbywa się w sposób szanujący indywidualność każdego ucznia. Szkoła zachęca uczniów do rozwijania własnych talentów i pasji. Są one często rozwijane w wyniku stymulacji na lekcjach.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami dotyczącymi zasad rekrutacji do Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 5, odwiedź stronę internetową prywatna-szkola5.pl. Możesz na niej dowiedzieć się więcej o misji placówki i wymaganiach dotyczących aplikacji. Można też odwiedzić szkołę osobiście przy ulicy Sławkowskiej 20. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie (tel. 12 422 - 12 - 91; e-mail: dyrekcja@prywatna-szkola5.pl).

Wyświetleń: 1179
Komentarze