EstiDental
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: https://estidental.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Centrum Stomatologii EstiDental działa w Krakowie i od samego początku wkłada całe nasze serce i duszę w to, alby jej klienci byli uśmiechnięci. W trakcie swojej wieloletniej pracy pracownicy EstiDental zdali sobie sprawę, jak wiele osób cierpi z powodu problemów stomatologicznych, dlatego postanowili odpowiedzieć na potrzeby pacjentów. Leczenie zawsze rozpoczyna od spotkania kontrolnego. Następnie ustala termin następnej wizyty, lub cały plan leczenia. Ważna jest również atmosfera panująca już od samego etapu rejestracji pacjentów. Dlatego EstiDental dba o to, aby każda wizyta była jak najbardziej komfortowa.

Oferta Centrum Stomatologii obejmuje: leczenie bruksizmu, chirurgię stomatologiczną, usługi stomatologii zachowawczej i estetycznej, implanty, lifting stomatologiczny, zaawansowaną protetykę, RTG, wybielanie zębów, periodontologię, endodoncję, zakładanie licówek.

EstiDental diagnozuje i leczy stan zapalny przyzębia -  inaczej paradontozę. Stanowi ona jedną z najczęściej występujących dolegliwości dotykających nasze zęby. Jak w wielu przypadkach tak i tu warto wprowadzać w życie filozofię, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Gdy niezbędne okaże się jednak leczenie paradontozy, w takiej sytuacji najlepiej wybrać sprawdzony gabinet, gdzie podczas przeprowadzanych zabiegów używany jest nowoczesny sprzęt i sprawdzone techniki, czyli EstiDental.

Personel EstiDental pasjonuje się stomatologią estetyczną, której ważną częścią jest protetyka. Jaki jest jej cel? Zastąpienie zębów licówkami porcelanowymi lub koronami poprawia uśmiech i zdrowie pacjenta. Ponadto można uzyskać odmłodzony wygląd. Rodzaj zastosowanego uzupełnienia dobierany jest indywidualnie w zależności od stanu i potrzeb zęba.

Ważnym działem usług, które oferuje EstiDental, jest chirurgia stomatologiczna. Obejmuje ona usuwanie zębów położonych blisko zatok nosowych, leczenie ropni, odbudowę kości i przeszczepy. Personel tego Centrum Stomatologicznego używa tylko najnowocześniejszego sprzętu, a przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzana jest pełna diagnostyka, w tym zdjęcia rentgenowskie. Na wizyty należy umawiać się pod jednym z numerów telefonów podanych na stronie internetowej.
Wyświetleń: 349
Komentarze