FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531753590
Strona www: https://www.fitkick....


Ocena: 0

Aktywność fizyczna jest potrzebna dla każdego. Oddziałuje na jakość życia i stan organizmu. Żaden człowiek nie może bez przerwy przyjmować tej samej postawy - przykładowo siedzieć. Z tego powodu zatrudnieni w urzędach powinni starać się ćwiczyć systematycznie. To pozwoli im zachowanie równowagi ciała i umysłu. Niedobór ruchu i niezdrowe zwyczaje w diecie mogą prowadzić do nadwagi. To z kolei jest częstą przyczyną problemów zdrowotnych. Polecamy umówić się na wizytę u FitKick - Artura Caba, który zmotywuje nas do poprawy przyzwyczajeń i wprowadzi nieco ruchu do naszego życia.

FitKick Artur Caba zachęca do troski o dobry stan organizmu. Często zatrzymują przekonania, że jesteśmy słabi. Nie ćwiczymy regularnie, bo brak bodźca, jaki dałby motywację. Nie dajemy rady stawiać sobie celów w życiu osobistym. FitKick ułatwi uzyskanie wyglądu, o jakim nawet nie śniliśmy i oprócz tego przygotuje nam trening, który na zawsze dodamy do grafiku. Będzie on dawał nam satysfakcję.

Cykliczne treningi to ważny krok do sukcesu. Trener FitKick dostosuje typ do możliwości i predyspozycji klienta. Aktywność ruchowa musi dawać zadowolenie, ponieważ uwalnia hormon szczęścia. Artur Caba rozpoczyna pracę od poznania osoby, która do niego przychodzi. Zyskuje dane o sytuacji zdrowotnej i trybie życia. Istotne jest, by wysiłek fizyczny dobierać do osoby. Niejednorodne są oczekiwania - jedni pragną zrzucić kilogramy inni kształtować sylwetkę.

Pożywienie jest niezwykle istotne, gdy chcielibyśmy zachować piękną figurę i dobry nastrój. Trener osobisty tworzy wskazówki żywieniowe dostosowane do potrzeb organizmu. Połączenie diety i sportu daje świetne rezultaty. Artur Caba oferuje pomoc w polepszeniu jadłospisu. Zrzucanie kilogramów stanie się skuteczne i stopniowe. Skontaktujesz się z nim mailowo i osobiście.


Wyświetleń: 1923
Komentarze