Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 784936353
Telefon komórkowy: +48 790440428
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Global to firma specjalizująca się w tworzeniu od podstaw i montażu nowoczesnych systemów ocieplania budynków światłem podczerwonym. W swojej ofercie ma produkty pochodzące z Polski, które zostały odznaczone certyfikatem jakości TÜV Rheinland, co nie znaczy nic innego jak to, że instalacje są niezawodne, a użyta technologia jest bezpieczna dla człowieka i natury. Firma jest dostawcą ogrzewania na podczerwień, paneli i grzejników grzewczych oraz promienników ciepła od dekady.

Jeżeli chcą Państwo rozwiązania przyjaznego środowisku oraz ekonomicznego jednocześnie, warto pochylić się nad ogrzewaniem na podczerwień. Jego schemat pracy jest prosty: energia elektryczna zmienia się w ciepło. Co więcej, schludny kształt komponentów stanowiących całość systemów grzewczych na podczerwień dobrze współgrają ze współczesnymi aranżacjami. Ich kolejną właściwością jest to, że nie szkodzą zdrowiu, ponadto światło podczerwone wykorzystuje się w walce z wieloma przypadłościami.

Panele grzewcze to najczęściej używane promienniki technologii podczerwieni. W opozycji do klasycznych metod grzewczych panele IR ogrzewają nie tylko atmosferę, lecz także ściany, przedmioty i osoby w obrębie pomieszczenia. Dzięki temu ciepło utrzymuje się długo po wyłączeniu grzejnika, stąd też koszty energii w sezonie cieplnym są o wiele niższe. Ponadto panele grzewcze cechują się długą wytrzymałością, dzięki czemu wiedzą Państwo, że decyzja o ich zakupie będzie opłacalna.

Firma Global oferuje dwa typy systemów grzewczych wykorzystujących światło podczerwone: promienniki długofalowe oraz promienniki krótkofalowe. Te pierwsze są używane w przypadku ogrzewania dużych zamkniętych budowli: domów, budynków przemysłowych, sklepów. Przy użyciu termostatu można regulować temperaturę panującą w pokoju. Z kolei promienniki krótkofalowe znajduje zastosowanie, gdy musimy poradzić sobie z otwartą przestrzenią albo zależy nam na zapewnieniu pożądanej temperatury tylko w części pomieszczenia.

Wyświetleń: 2890
Komentarze