Global Klimatyzacja
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784936353
Strona www: https://global-klima...


Ocena: 0

Firma Global z Wrocławia jest przedsiębiorstwem świadczące usługi instalacji systemów klimatyzacyjnych. Swoim klientom oferuje również doradztwo obejmujące wybór modelu urządzenia oraz systemu montażu. Asortyment klimatyzatorów, które oferuje firma, jest niezwykle szeroki. W ofercie znajdują się urządzenia pochodzące od producentów z całego świata. Pula produktów jest stale aktualizowana, by odpowiadać na potrzeby osób prywatnych i firm.

Pracownicy firmy Global

Pracownicy firmy Global są specjalistami w swoich fachu - doradzają tak, aby klienci nie czuli się zagubieni. Tłumaczą działanie sprzętów i robią porównania poszczególnych modeli. Są to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem - swoje działania opierają na umiejętnościach zdobytych podczas realizacji projektów dla najbardziej wymagających klientów. Pracownicy montujący urządzenia do klimatyzacji mają niezbędne certyfikaty uprawniające do przeprowadzania tego typu prac. To potwierdzenie ich bezpieczeństwa – zarówno dla Klienta, jak i dla systemów już istniejących w mieszkaniu. Tylko właściwie zamontowana klimatyzacja może poprawnie i wydajnie działać.

Rozmowa wstępna i przebieg prac

Przebieg prac zazwyczaj prezentuje się w taki sam sposób. Instalacja urządzenia rozpoczyna się od szczegółowo przeprowadzonego wywiadu z Klientem. Podczas konsultacji omawiane są kwestie takie jak rozkład pomieszczeń, powierzchnia mieszkania. Tego typu rozmowy pozwalają na przewidzenie potencjalnych komplikacji i wyeliminowanie ich podczas prac montażowych. Gwarantuje to oszczędność czasu i pieniędzy Klienta.

Dane kontaktowe

Z przedsiębiorstwem Global można skontaktować się telefonicznie - 784936353 lub wysłać wiaodmość e-mail na adres: info@global-online.pl. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Swojczyckiej 21-41 (wjazd od ul. Marco Polo).

Wyświetleń: 2937
Komentarze