Ośrodek wypoczynkowy Marzenie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 18 20 157 76
Telefon komórkowy: 608 105 995
Strona www: https://marzenie-zak...


Ocena: 0

"Marzenie" - nazwa ta oznacza urokliwe miejsce na mapie Zakopanego. Kryje się pod nią kompleks, w którym można zarówno odpocząć, jak i podreperować swoje zdrowie. Wystarczy wykupić turnus i cieszyć się korzyściami z pobytu w ośrodku.

"Marzenie" powstało w 1991 roku, ma więc za sobą wieloletnią tradycję organizowania turnusów wypoczynkowych i rehabilitacyjnych. Na przestrzeni lat ośrodek zdobył liczne grono zadowolonych kuracjuszy, którzy chętnie wracają, aby czerpać z pobytu w Zakopanem całymi garściami.

Oferta dla rodzin

Właściciele kompleksu, państwo Marzena i Władysław Ustupscy, specjalną ofertę kierują do rodzin z dziećmi. Ośrodek jest dostosowany do goszczenia grup 3-4 osobowych - mają one do dyspozycji pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, to znaczy łazienką i aneksem kuchennym. "Marzenie" zapewnia także całodzienne wyżywienie ze śniadaniem, obiadem i kolacją. W ośrodku rodziny mogą skorzystać z zabiegów relaksacyjnych i zdrowotnych. Do dyspozycji gości jest sauna oraz siłownia. Można udać się na masaż lub skorzystać z platformy wibracyjnej. W apartamentach rodzinnych znajdują się łóżka małżeńskie oraz łóżeczka dziecięce, nie trzeba więc przywozić własnego łóżeczka turystycznego dla najmłodszych. Znajdzie się również specjalny fotelik do karmienia malucha.

Na terenie ośrodka zbudowano plac zabaw. W budynku znajduje się specjalny pokój bawialny, dzieci mogą też pograć z rodzicami w gry planszowe. Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej po Tatrzańskim Parku Narodowym lub udania się na zwiedzanie Małopolski tudzież Słowacji.

Pobyt w ośrodku "Marzenie" to świetny pomysł na niebanalny prezent. Możesz zakupić voucher wypoczynkowy albo karnet na pakiet zabiegów. Spraw swoim bliskim nie lada niespodziankę, którą spotęgują kwiaty lub czekoladki czekające w wynajętym pokoju.

Aby skontaktować się z ośrodkiem, zajrzyj na stronę internetową albo zadzwoń pod numer 604705507 lub 608105995. Możesz też zapytać o szczegóły lub dokonać rezerwacji w korespondencji mailowej: marzenie@marzenie-zakopane.pl.

Wyświetleń: 1151
Komentarze